Bejegyzések

Bejegyzések megjelenítése ebből a hónapból: november, 2021

Tél

Kép
 Tél van. Hideg. A fákat a köd és a dér beborítja.  Köd van mi az elmém kiborítja.  Köd, s fa a dér a hideg tél.                                                                   "Saját"

A kezdet.

Kép
 Nem tudom, hogy kik olvassák ezt. De remélem tetszéseteket majd elnyeri. A fotózást nagyon szeretem, de nem tudom, hogy mit is kellene kezdenem magammal miután letettem a szakmát... Lehet elmegyek egy fotós suliba és kitanulom' a szakmát.  Aztán lehet hogy nem. Nem tudom eldönteni. Minden esetre... Itt egy kép, hogy miként látom a világot.