A kezdet.

 Nem tudom, hogy kik olvassák ezt. De remélem tetszéseteket majd elnyeri.

A fotózást nagyon szeretem, de nem tudom, hogy mit is kellene kezdenem magammal miután letettem a szakmát... Lehet elmegyek egy fotós suliba és kitanulom' a szakmát.  Aztán lehet hogy nem. Nem tudom eldönteni. Minden esetre... Itt egy kép, hogy miként látom a világot. 


Megjegyzések